Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


9 atletai


9 atletai

Prieš keliolika metų, Sietlo Olimpiadoje devyni atletai-invalidai pasiruošė startui šimto metrų bėgimo takelyje. Paskelbus startą, prasidėjo rungtynės - ne visi dalyvavo bėgime, bet visi troško atbėgti pirmi ir laimėti rungtynes. Vydamasis pirmuosius tris bėgikus, vienas vaikinas suklupo ir nukritęs ant asfalto pradėjo verkti. Likę aštuoni, išgirdę verksmą, sulėtino žingsnį ir pradėjo žvalgytis. Jie sustojo ir ėmė bėgti atgal... visi. Viena mergaitė, turėjusi Dauno sindromą, pritūpė greta jo ir ėmė jį bučiuoti, sakydama: „Ar dabar neskauda?" Visi devyni dalyviai apsikabino ir vėl ėmė judėti link finišo. Stadiono žiūrovai atsistoję tribūnose ėmė ploti, ir lig šiol dar pasakoja šią istoriją. Kodėl? Todėl, kad giliai širdyje mes žinome, kad svarbiausia - ne pačiam laimėti. Svarbiausia - padėti kitam laimėti, net jeigu tam reikia stabtelėti ir pakeisti savo judėjimo kryptį.

 

 


Grįžti

Gydanti ir Kurianti

PROTO GALIA

(Garso pratimai ir KNYGA)

 

=======================

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 

================

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


==================

 

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright 2009-2020 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama