Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Kiek dar kartų?


kiek dar kartų?

Kiek dar kartų miegosime lovoje, kol suprasim, kad tai - paskutinis mūsų miegas.. Kiek kartų pyksime ant draugų, už jų pastangas ir kišimąsi į mūsų gyvenimą.. Kiek dar kartų tarsime: "aš tave myliu", kol jis praras savo prasmę ir nebeskambės taip įspūdingai, kaip pirmą kartą.. Kiek dar kartų mes kartosime juos, kol suprasime, kad tai - paskutinis kartas.. Kiek dar teks išgulėti lovų, kol surasime tą paskutinę: kur saugiausia, geriausia, patogiausia ir šilčiausia.. Kiek dar ištarsime žodžių, kol mūsų lūpos nutils per amžius.. Įdomu, kas tai bus per žodžiai? Kiek dar kartų teks slėptis nuo savo baimių, kol jos mus apleis.. Kiek laiko mums duota šiame pasaulyje.. Kiek kartų mes galėsim ištarti: "aš laimingas".. Kiek saulėlydžių išvys mūsų akys.. Kiek dar žmonių sužlugdysim arba padarysim laimingais.. Kiek dar susikursime svajonių, kurioms neužteks laiko išpildyti.. Kiek dar išmuš laikrodis dvylika kartų... Gal net nebespės.. Kiek dar kartų matysi žmones, kurie tau brangūs.. Kiek dar kartų tu pasibučiuosi iki paskutinio bučinio.. Kiek dar kartų tau teks sušlapti stovint lietuje, kol nebyliai užmigsi.. Kiek dar kartų žvelgsi į dangų, kol aplink taps tamsu.. Kiek dar kartų matysi besileidžiančią saulę, kol visiškai nieko nebegalėsi išvysti.. Kiek dar kartų nepastebėsi tokių gražių dalykų, į kuriuos dabar paprasčiausiai nekreipi dėmesio...
Grįžti

Gydanti ir Kurianti

PROTO GALIA

(Garso pratimai ir KNYGA)

 

=======================

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 

================

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


==================

 

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright 2009-2020 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama