Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Tadas Rakauskas


Tadas RakauskasTADAS RAKAUSKAS - emocijų paleidimo metodo treneris. Šio metodo efektyvumą 2010 m. patvirtino Harvardo universiteto mokslininkai. Šio metodo pagalba Tadas padeda žmonėms PAŠALINTI ribojančius įsitikinimus, emocinius blokus, neigiamas mintis, vaikystėje tėvų įdiegtas programas ir skaudžius praeities prisiminimus... kad jie galėtų rasti vidinę ramybę ir lengvai pasiektų savo tikslus!

 

Savęs pažinimo kelionę pradėjau 2008 metais, nes iki tol buvau daug vidinių suvaržymų ir neišsipildžiusių svajonių turintis žmogus. Nesisekė meilės reikaluose, nuolatos kaustė bendravimo baimė, nepasitikėjau savimi, neturėjau energijos ir gyvenimas atrodė beprasmis.

 

Pamenu vieną rytą gulint lovoje savęs paklausiau, „Tadai, kiek dar taip gyvensi?" - ilgai galvojau kodėl taip yra. Supratau, kad privalau ieškoti išeities ir apsisprendžiau padaryti viską, kad situacija pasikeistų.

 

Draugas rekomendavo paleidinėjimo metodą - sunku buvo patikėti, bet atsikratyti įpročio vartoti alkoholį (tai buvo mano pirmasis tikslas) pavyko per kelias dienas.

 

Įkvėptas tokio technikos veiksmingumo, nutariau tęsti jos naudojimą. Praktikavau namuose, eksperimentavau ir gilinausi į tai - tuo pačiu ir į save patį -, keliavau į seminarus užsienyje (D.Britanijoje, JAV).

 

Greta to stengiausi atrasti ir naujus savęs tobulinimo būdus, pavyzdžiui, EFT, Kriją jogą, budistų, gongo meditacijas, kurie suteiktų dar daugiau galimybių atskleisti savo potencialą.

 

Perskaitęs krūvas knygų, įgavęs patirties ir iš praktikos žinodamas norimą rezultatą duodančius būdus, pajutau, kad atėjo laikas sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais žmonėmis.

 

Liudas Vasiliauskas Rytis Lukoševičius

Vedami Tado Rakausko seminarai ir meditacijos:Audio įrašai iš Tado Rakausko bazinio emocijų paleidimo kurso internetu "UŽTEKS NORĖTI, sužinok, kaip tai TURĖTI!" Klausyti čia...
Audio įrašai iš Tado Rakausko autorinės programos "Nuo streso šalinimo iki laimės didinimo" Klausyti čia...
Audio įrašas iš Tado Rakausko prezentacijos "9 esminiai žingsniai norintiems savo santykius grąžinti į PIRMAISIAIS METAIS patirtą tarpusavio supratimą, pagarbą ir meilę..." Klausyti čia...
Audio įrašai iš Tado Rakausko 11 dienų kurso internetu "GARANTUOTA Santykių TRANSFORMACIJA" Klausyti čia...

Asmeninės Tado Rakausko konsultacijos:

 

Grįžti

* NAUJIENA *

Kaip per 100 dienų tapti MOTERIMI, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI?

Sužinoti daugiau...

.


============================

* NAUJIENA *

Septynios Žvaigdždės

Sužinoti daugiau...

============================

AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:

"SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"


AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:  "SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"

 

 

============================

 

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 


=================

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


============================

 


MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!


PAGALIAU dienos šviesą išvydo 9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims, kuris padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!


Sužinoti daugiau!

 

 


==================

 

MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPTYS:

Kaip rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį, bei vyrų susižavėjimą, kai tau 30, 40 ir daugiau?

 

Žiūrėkite video:

Arba spauskite čia!

=================

DĖMESIO: RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaro įrašai!

KAIP SUSIGRĄŽINTI TĖVĄ Į SAVO ŠIRDĮ..., IR TO PASEKOJE ATRAKINTI VYRIŠKUMO, MOTERIŠKUMO, HARMONINGŲ SANTYKIŲ, AR NET FINANSINĖS GAUSOS SPYNAS...?

Seminarų metu aiškinomės, kur dingsta ryšys su tėčiu..., ir žengėme pirmus žingsnius, kad tą ryšį susigrąžinti!

================

================

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nephrite Jade Egg

Nefrito kiaušinis

Kaip numesti svorio?

Copyright 2009-2017 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama