Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Penkios bandelės


Penkios bandelės

Buvo ilga varginanti kelionė. Dabar moteris sėdėjo kažkokiame oro uoste dievo pamirštame užkampyje ir laukė kito skrydžio. Dėl nepalankių oro sąlygų skrydis ir vėl buvo atidėtas. Nebuvo kas veikti ir moteris nuėjo į oro uosto parduotuvėlę. Ten nusipirko knygą, puodelį kavos ir penkias saldžias bandeles, kurias pardavėja paslaugiai sudėjo jai į popierinį maišelį.


Oro uostas buvo perpildytas. Ieškodama ramesnės vietos, moteris užklydo į poilsio kambarį. Patogiai įsitaisė. Netoliese sėdėjo nepažįstamas vyriškis.

Moteris atsivertė knygą ir po kelių minučių skaitymo taip įsigilino į tekstą, kad pamiršo viską aplinkui. Nepakeldama akių jį paėmė iš maišelio bandelę, atsikando, gurkštelėjo kavos. Jos nuostabai nepažįstamasis, kuris sėdėjo šalia, taip pat ramiai paėmė bandelę iš maišelio ir ėmė ją valgyti. Sugluminta tokio netikėto poelgio, moteris nerado savyje jėgų nei kažką pasakyti jam, nei net pakelti į jį akių. Tiesiog pamėgino mintimis vėl grįžti prie skaitymo. Po kelių minučių ji paėmė iš maišelio dar vieną, trečiąją, bandelę ir suvalgė ją. Neįtikėtina, tačiau nepažįstamasis paėmė ketvirtąją bandelę ir taip pat ramiai ėmė ją valgyti. Po to dar didesnei moters nuostabai paėmė maišelį ir pasiūlė jai paskutiniąją bandelę. To jau buvo per daug!..

Moteris nervingai, netardama nė žodžio susirinko savo mantą, metė į nepažįstamąjį paniekos kupiną žvilgsnį ir nuskubėjo link išėjimo...

Prie kontrolės punkto, paprašyta kelionės bilieto, ji nervingai atsisegė krepšį ir pamatė jame... neatidarytą popierinį maišelį su visomis penkiomis bandelėmis...


Moralas: Niekada neskubėkime vertinti. Pasaulis toli gražu nėra toks jau blogas, kaip kad kartais apie jį pagalvojame.

 

 

 

Grįžti

Gydanti ir Kurianti

PROTO GALIA

(Garso pratimai ir KNYGA)

 

=======================

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 

================

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


==================

 

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright 2009-2020 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama