Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Savimeilė


Savimeilė

 

Savimeilė liudija pasitikėjimo savimi stygių. Žinodamas, kad gali lengvai tai, ką nori, pasiekti, nebūsi ambicingas - būsi pasitikintis savimi. Savimeilė byloja apie iššūkį ir netikrumą, o šie yra priešingi pasitikėjimui. Taigi visiškai savimi pasitikintis žmogus negali būti ambicingas, negali toks būti ir visiškai neturįs pasitikėjimo. Savimeilei tarpti būtina, kad šiek tiek pasitikėtum savimi ir visiškai nenutuoktum apie Tikrąjį Aš. Beveik neįmanoma būti visiškai pasitikinčiam savimi nepažįstant Tikrojo Aš.

 

Žmonės didžiuojasi būdami ambicingi. Išmintingas tik šypsosis tai matydamas. Tavo savimeilės niekada nesužadins dalykai, kuriuos žinai galįs nesunkiai pasiekti. Ambiciją gali kurstyti tik tai, kam įveikti reikia pastangų, kas kelia sunkumų, dėl ko nesi tikras, ar pasieksi. Savimeilė neleidžia patirti akimirkos džiaugsmo.

 

Pažįstant Tikrąjį Aš nelieka, ko siekti, nes visa egzistencijos prigimtis yra vien tavo paties sąmonės žaismas ir pasireiškmas.

 

Jei pažįsti Tikrąjį Aš, niekas tau negali tapti iššūkiu, dėl nieko tau netenka dėti pastangų. Gamta yra pasiruošusi išpildyti tavo norus dar prieš jiems kylant, nesuteikdama tau galimybės trokšti ar geisti. Išmintingam žmogui gamta neleidžia turėti troškimų ar ambicijų, o neišmintingam - neleidžia savo norų ar ambicijų nei patenkinti, nei atsisakyti.


 


Autorius: Šri Šri Ravi Šankaras

Šaltinis: Knyga - "Švenčiant meilę"

 

Grįžti

Gydanti ir Kurianti

PROTO GALIA

(Garso pratimai ir KNYGA)

 

=======================

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 

================

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


==================

 

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright 2009-2020 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama