Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Diabetas ir TAHITIAN NONI sultys


Daug kas nu­stem­ba, kad dia­be­tas, po širdies ligų ir vėžio, yra tre­čio­ji liga, nuo kurios dažniausiai mirštama. Ši li­ga nepagydoma, ta­čiau ty­ri­mų iš­va­dos tei­gia, kad, pa­lai­kant kiek įma­no­ma ar­ti­mes­nį nor­ma­liam cuk­raus kie­kį kraujyje, ga­li­ma ženkliai su­ma­žin­ti dia­be­to kom­pli­ka­ci­jų ti­ki­my­bę.

 

Dia­be­tiko or­ga­niz­mas nepajėgia tin­ka­mai pa­vers­ti mais­to energija. Viską lemia or­ga­niz­mo gebėjimas ga­mi­nti ir pa­nau­doti hor­mo­ną, va­di­na­mą in­su­li­nu, kurį ga­mi­na ka­sos be­ta ląs­te­lės.

 

Dia­be­tas bū­na dvi­ejų ti­pų: pirmojo  ir antrojo. I ti­po dia­be­tu sergančio žmogaus or­ga­niz­mas ga­mi­na la­bai ma­žai ar­ba iš­vis ne­ga­mi­na in­su­li­no. Šio tipo diabetu su­ser­ga jau­nes­nio am­žiaus žmonės ir jis yra daug sun­kes­nis. II ti­po dia­be­tu sergančiojo or­ga­niz­mas ga­mi­na pa­kan­ka­mai in­su­li­no (kar­tais net per daug), ta­čiau jis ne­ga­li pa­tek­ti į or­ga­niz­mo ląs­te­les, kad su­skai­dy­tų cuk­rų ir jį pa­vers­tų ener­gi­ja. Be to, ir šio ti­po dia­be­tu sergančio žmogaus or­ga­niz­mas sun­kiai panaudoja rie­ba­lus ir bal­ty­mus. II ti­po dia­be­tu ser­ga apie 90 % dia­be­ti­kų - šis ligos tipas dažnesnis.

 

Tiek I, tiek II ti­po dia­be­to simptomai pa­na­šūs: ligoniui trūksta jėgų, kamuoja alkis ir troškulys, krenta svoris, vargina dažnas šla­pi­ni­ma­sis, su­tri­kusi re­ga, py­ki­ni­mas, pil­vo skaus­mai ir sil­pnu­mas. Nors ži­no­ma, kad dia­be­tas yra pa­vel­di­mas ge­ne­tiš­kai ir per­duo­da­mas iš kar­tos į kar­tą, moks­li­nin­kai ne­pri­ei­na prie bendros išvados, kas su­ke­lia šią ligą, iš­sky­rus tai, kad dia­be­tas atsiranda, su­tri­ku­s en­dok­ri­ni­nės ir imu­ni­nės sis­te­mų veiklai.

 

Ty­ri­mai įro­dė, kad imu­ni­nė sis­te­ma, pra­dėjusi ko­vo­ti pa­ti su savimi - tik­riau­siai dėl au­to­imu­ni­nio su­tri­ki­mo - ga­li vi­siš­kai su­nai­kin­ti ka­sos be­ta ląs­te­les ar bent jų dalį. Nuo to priklauso in­su­li­no kie­kis organizme. Jei žmogaus imu­ni­nė sis­te­ma pa­kan­ka­mai ge­rai ser­gi or­ga­niz­mą, in­su­li­no kie­kis ne­kin­ta.

 

Nuodugniai tiriant dar nesergančio diabetu žmogaus or­ga­niz­mą, kraujyje įma­no­ma at­ras­ti ža­lin­gų imu­ni­nių an­ti­kū­nų. Jie žmogaus organizme jie gali eg­zis­tuo­ti ilgai, kol pasireikš pirmie­ji dia­be­to simp­to­mai. Šis lai­ko­tar­pis va­di­na­mas iki­dia­be­ti­ne sta­di­ja. Panaši stadija, kurios metu ga­mi­na­si ža­lin­gi an­ti­kū­nai, būdinga ir ki­to­ms en­dok­ri­ni­nė­ms li­go­ms, pvz., Has­hi­mo­tos ti­roi­di­tui bei Adi­so­no  (ad­re­na­li­ni­no ne­pa­kan­ka­mu­mo) li­gai. Ti­roi­di­tas kartu su Adi­so­no li­ga va­di­na­mi Šmid­to sin­dro­mu.

 

1960 m. dir­bau Joh­nso Hop­kin­so me­di­ci­ni­nos mo­kyk­los Me­di­ci­nos fa­kul­te­te ir bu­vau me­di­kų, ti­rian­čių Šmid­to sin­dro­mą, gru­pės na­rys. Ty­ri­mo gru­pei pri­klau­sė žy­mūs Joh­nso Hop­kin­so li­go­ni­nės gy­dy­to­jai: Me­di­ci­nos sky­riaus vadovas ir pro­fe­so­rius dr. A.M. Har­vey, Pa­to­lo­gi­jos sky­riaus vadovas ir pro­fe­so­rius dr. Ivanas L. Ben­nettas, Joh­no Hop­kin­so li­go­ni­nės Os­lerio me­di­ci­nos pa­slau­gų  vy­riau­sias re­zi­den­tas dr. Char­lesas Car­pen­teris bei ki­ti. Tyrimų metu nu­sta­tė­me, kad dau­ge­lio pa­cien­tų, ser­gan­čių Šmid­to sin­dro­mu, or­ga­niz­muo­se ras­ta an­ti­kū­nų, vei­kian­čių ne tik ant­inks­čius ir skyd­liau­kę, bet ir in­su­li­ną ga­mi­nan­čias ka­sos be­ta ląs­te­les, ir me­di­ci­nos spau­do­je publikavome straipsnį apie an­ti­kū­nų, ant­inks­čių, skyd­liau­kės ir ka­sos ryšį.

 

Esu įsi­ti­ki­nęs, kad no­ni vei­kia ka­są ir imu­ni­nę sis­te­mą. Nau­jau­si ty­ri­mai parodė, kad no­ni stip­ri­na imu­ni­nę sis­te­mą bei ląs­te­lės struk­tū­rą. Ga­li­ma teig­ti, kad no­ni vei­kia kaip adap­to­ge­nas, ga­lin­tis pa­dė­ti ser­gan­čioms ląs­te­lėms pa­čioms atsigauti. No­ni ga­li pa­ge­rin­ti diabetiko ka­sos be­ta ląs­te­lių veiklą ar­ba pa­dė­ti ląs­te­lėms pasi­sa­vin­ti gliu­ko­zę organizme.

 

Be to, noni sultys padeda išsiskirti azoto oksidui. Tiek šis, tiek anks­čiau mi­nė­tas po­vei­kis ga­li pa­ge­rin­ti krau­jo apy­ta­ką, ko­re­guo­ti re­gos sutrikimus.

 

Diabetikas, kurio mitybai la­bai svar­bus cukrus, turi žinoti, kad 120 ml no­ni sul­čių vi­du­ti­niš­kai ati­tin­ka vie­ną vai­sių. Ben­dra tai­syk­lė dia­be­ti­kams - no­ni sul­tis reikia pra­dė­ti var­to­ti pa­laips­niui. At­kreip­ki­te dė­me­sį į tai, kad TA­HI­TIAN NO­NI® sul­tys yra na­tū­ra­lus mais­tas, todėl jos nė kiek ne dau­giau ­keis cuk­raus kie­kį krau­jy­je nei ku­rio ki­to vai­siaus sul­tys. Patartina nuo­lat ma­tuo­ti cuk­raus kie­kį krau­jy­je, geriausia rytą (ne­val­gius), o kitą kar­tą po pie­tų (apie 16.00 val.), tuomet ga­lė­si­te ste­bė­ti, kaip jū­sų or­ga­niz­mas per­dir­ba cuk­rų ir kaip re­a­guo­ja, kai išgeriate citrininių morindų (noni) sul­čių ar­ba su­var­to­jate ki­to mais­to.

 

Pa­žy­mė­ti­na, kad ser­gantiesiems I ti­po dia­be­tu no­ni sul­tys ne­atstos in­su­li­no in­jek­ci­jų, jos tik su­ma­žin­s insulino po­rei­kį. Diabetikai pa­pil­dus turėtų vartoti tik  prižiūrimi me­di­ko.

 

Ma­no ty­ri­mo me­tu iš 4323 žmo­nių, var­to­ju­sių no­ni sul­tis dia­be­to simp­to­mams ­ma­žin­ti, 3555, ar­ba 84%, no­ni sul­tys padėjo.

 

Var­to­tas no­ni sul­čių kie­kis

 

Tie 84% diabetikų, kuriems nuo noni sulčių pagerėjo sveikata, per dieną vidutiniškai jų išgerdavo po 120 ml.

 


Tahitian Noni produktai (el. parduotuvė)


Grįžti


Parenga pa­gal "Direct Source Publishing" in­for­ma­ci­nį lanks­ti­nu­ką.

Parengta, remiantis Dr. N. So­lo­mo­no kny­ge­le "TA­HI­TIAN NO­NI® Jui­ce. How Much, How Of­ten, for What" ("TA­HI­TIAN NO­NI® sul­tys. Kiek, kaip daž­nai ir kam.")


Dr. Ne­ilas So­lo­mo­nas yra gar­sus me­di­ci­nos, mi­ty­bos, nu­tu­ki­mo bei rū­ky­mo sri­čių tyrinėtojas. Pro­fe­so­ria­vo vie­na­me pres­ti­žiš­kiau­sių JAV uni­ver­si­te­tų - Johno Hop­kinso me­di­ci­nos mo­kyk­lo­je. 18 me­tų rašė į svei­ka­tos pa­ta­ri­mų skil­tį leidinyje Los An­ge­les Ti­mes Syn­di­ca­te. Dau­giau nei 200 000 jo straips­nių ir skil­čių pasirodė įvai­riuo­se laik­raš­čiuo­se ir žur­na­luo­se. Dau­ge­ly­je na­cio­na­li­nės te­le­vi­zi­jos ir ra­di­jo lai­dų, tarp jų - To­night Show, Do­na­hue, Go­od Mor­ning Ame­ri­ca, To­day Show, Op­rah Win­frey Dick Ca­vet, Di­nah Sho­re, CNN te­le­vi­zi­jo­je, jis komentuodavo me­di­ci­nos klau­si­mus.


Dr. So­lo­mo­nas yra po­pu­lia­rių kny­gų apie svei­ka­tą ir svei­ka­ti­ni­mą au­to­rius Jis mi­ni­mas daugelyje leidinių, tarp jų - "Ame­ri­kos moks­li­nin­kai ir moks­li­nin­kės" (Ame­ri­can Men and Wo­men of Scien­ce), "Kas yra kas ties moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų ri­ba" (Who's Who in Fron­tiers of Scien­ce and Tech­no­lo­gy.1985 m.), "Lai­mė­ji­mų žmo­nės" (Men of Achiev­ment) (7-as lei­di­mas), "Ame­ri­kos as­me­ny­bės" (Per­so­na­li­ties of Ame­ri­ca.1981 m.),"Tarp­tau­ti­niai in­te­lek­tu­a­lai" (In­ter­na­tio­nal Who's Who of In­tel­lec­tu­als. 1981 m.).

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama