Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Liudas Vasiliauskas


Liudas Vasiliauskas - vidinės laisvės ir santykių konsultantas. Nuoširdžiai dirbant su žmonėmis yra sukaupęs didžiulę patirtį tiek asmeninėse konsultacijose, tiek vesdamas seminarus.

 

Sertifikuotas AAMET pasaulinės asociacijos emocinės laisvės (EFT) specialistas. Ruošė įvairių sporto šakų sportininkus (parašiutizmo rinktinės komandos narius čempionatams, kovų menų atstovus). Daugybę kartų sėkmingai šalino fobijas auditorijos akyse. Konsultavo tokių įmonių, kaip "SEB Vilniaus bankas", "Bitė Lietuva", "Omnitel", "BMS" ir daugelio kitų įmonių darbuotojus: pradedant eiliniais darbuotojais ir baigiant aukščiausio lygio vadovais.

 

Vedė seminarus Vilniaus universiteto (VU) teisės, komunikacijos fakultetuose. Taip pat Kauno technologijos universitete (KTU), tarptautinėje verslo mokykloje (TVM), ISM ir yra laukiamas lektorius daugelyje įmonių, verslo klubų, visuomeninių organizacijų, asociacijų renginiuose. Dalyvauja labdaringoje veikloje šviečiant Lietuvos jaunimą (mokyklose, vaikų namuose, dienos centruose) projekte „Kitas variantas", kur veda paskaitas ir ruošia kolegas - lektorius.

 

Laisvalaikiu daug bendrauja su žmonėmis, todėl turi daug socialinės patirties ir patarimų, kaip įgyti charizmos, patikti žmonėms ir susikurti patrauklų socialinį gyvenimą.

 

Vedami seminarai:

Straipsniai:

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama