Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Laiko bankas


Laiko bankas

 

Įsivaizduok, kad vieną rytą nubudęs gauni laišką, kuriame yra užrašytas banko prisijungimas skirtas tau. Kas rytą jis pasipildo 86,400 Lt. Ir taip kiekvieną rytą prasidedant naujai dienai. Kiekvieną vakarą, bankas ištrina absoliučiai visus pinigus, kurių tu neišnaudojai per dieną. Ką tu darytum? Be abejones išleistum kasdien visus pinigus, kuriuos aptiktum savo prisijungime? Nepalinktum nei cento?

Iš tiesų, tai kiekvienas iš mūsų turime šitokį banką. Ir jis vadinasi LAIKAS. Kiekvieną rytą mums pramerkus akis, mūsų diena prisipildo 86.400 sekundžių. Kiekvieną vakarą visas neišnaudotas laikas nusibraukia ir lieka neišnaudotu laiku, kurį atmintis sulanksto, įkiša į vokelį ir padeda prisiminimų stalčiuje. Šitame banke niekas nedalina paskolų. Kasdien laiko bankas atidaro tau naują sąskaitą ir kas vakarą ištrina visą neišnaudotą laiką. Tas laikas, kurio neišnaudoji dabar/šiandiena yra tavo. Kvailiausia ką gali padaryti, tai neišnaudoti šiandienos duodamo laiko ir rytoj gyventi užsimetus neišnaudotą vakarykštį laiką ant sprando.. Bandant dar ir išnaudoti šios dienos limitą. Niekada nesusimąstei, kaip išties tai sunku? Nes viskas kraunasi ir kraunasi... O norai, darbai, siekiai ir tikslai nesikeičia. Tu velki laiką, ir viskas velkasi paskui tave, tarsi pririšti bulvių maišai prie kojų ir rankų, kurie stabdo tave, o svajonės tolsta, nes tu nebesuspėji su laiku. Nebespėji dienoje atlikti darbų, kurie turi būti nudirbti šiandiena, nes ant kupros dar turi užsimetęs ir vakarykščius neatliktus darbus.. Išmok neatidėlioti nieko rytojui ir šiandienos planų darbus padaryti šiandien. Išnaudoto laiko vaisiai vakare atneš ramų miegą, plačią šypseną rytoj ryte ir žinojimą, kad tau iš paskos niekas nesivelka ir laikas tavęs nestabdo, nes tu išmokai su juo susidraugauti.

Laikas bėga. Nuveik kažką nepaprasto, nuveik tai, ką nori nuveikti ypatingo šiandiena, kad vakare prieš užmerkiant akis nusišypsotum ir padėkotum sau, kad diena buvo pati nuostabiausia tavo gyvenime. Ir taip kasdien... Laikas tiksi - Tik... Tak... Tik... Tak... Pasirinkimas tavo...

 

 


Grįžti

* NAUJIENA *

 

PLANUOKLIS 2019

 

Sužinoti daugiau...

.


============================

 

Kaip per 100 dienų tapti MOTERIMI, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI?

Sužinoti daugiau...

.


============================

Septynios Žvaigdždės

Sužinoti daugiau...

============================

AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:

"SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"


AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:  "SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"

 

 

============================

 

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 


=================

SKIRTA NORINTIEMS PAGERINTI SAVO GYVENIMO KOKYBĘ !!!

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


============================

 


MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!


PAGALIAU dienos šviesą išvydo 9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims, kuris padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!


Sužinoti daugiau!

 

 


==================

 

MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPTYS:

Kaip rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį, bei vyrų susižavėjimą, kai tau 30, 40 ir daugiau?

 

Žiūrėkite video:

Arba spauskite čia!

=================

DĖMESIO: RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaro įrašai!

KAIP SUSIGRĄŽINTI TĖVĄ Į SAVO ŠIRDĮ..., IR TO PASEKOJE ATRAKINTI VYRIŠKUMO, MOTERIŠKUMO, HARMONINGŲ SANTYKIŲ, AR NET FINANSINĖS GAUSOS SPYNAS...?

Seminarų metu aiškinomės, kur dingsta ryšys su tėčiu..., ir žengėme pirmus žingsnius, kad tą ryšį susigrąžinti!

================

================

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nephrite Jade Egg

Nefrito kiaušinis

Kaip numesti svorio?

Copyright 2009-2017 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama