Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Paulius Naujokas: Asmenybės tobulėjimas (I)


Paulius NaujokasIšminčiai teigia: kiekviena nauja mūsų gyvenimo diena prilygsta tarsi gimimui. Kasdien turime galimybę vėl pasirinkti, pradėti naują gyvenimą ar laikytis įsikibus senojo. Kiekviena diena - tai vertinga dovana mums, tai akimirka, kurioje galime viską pakeisti. Tad ugdykite savyje žmogiškąsias savybes, kurios yra būtinos teigiamiems pokyčiams kurti. Atskleiskite visą savo vidinį potencialą ir tapkite pilnaverčiais, laimingais ir sėkmingais visuomenės nariais.

 

Skaitydamas paskaitas asmenybės tobulėjimo tema, pastebėjau, kad žmonės taip priprato prie technikos amžiaus, jog savo vidinį tobulėjimą įsivaizduoja kaip mobiliojo telefono programinės įrangos atnaujinimo procesą. „Atėjau į kursus, paklausiau ir to pakaks, aš jau kitoks, aš patobulėjęs..." Deja taip nėra. Norint pasiekti akivaizdžių rezultatų tenka įdėti akivaizdžių pastangų. Mokytojas Jums perduoda žinias bei praktines užduotis, ir po to jis išeina, o Jūs liekate su žinojimu. Nuo šios akimirkos tik nuo Jūsų pačių pasirinkimo priklauso ar tas žinias taikysite sau ar nieko nedarysite.

 

Vieną rytą pasimankštinę netapsite sveiki, niekada per diena neišmoksite mąstyti pozityviai, suvalgę šviežių daržovių, negalėsite jaustis, kad maitinatės sveikai. Jums reikės tai kartoti kiekvieną mielą dieną, kiekvieną naujo gyvenimo akimirką. Tik tokiu būdu ugdysite teigiamąsias savo asmenybės savybes, o ilgainiui pajausite, kaip reikšmingai keičiasi Jūsų pasaulis.

 

Ar mums tai patinka, ar ne, bet visa, kas vyksta dabar, yra daugybės pasirinkimų, vykusių praeityje, padarinys. Nesitikėkite gyvenime teigiamų rezultatų, jei nieko dėl to nedarote. Ne veltui sakoma, darbas žmogų puošia. Asmenybes tobulėjimas - tai viso gyvenimo darbas. Nesustokite ir nenuleiskite rankų. Suvokite, pirmadienis ar sekmadienis yra lygiai tokios pat dienos, nedarykite klaidos leisdami sau kelias dienas netobulėti. Didžiausias pavojus tykos tada, kai susitaikysite su nuomone, jog truputis blogio jums nepakenks.

 

Pažvelgę atidžiau pastebėsite ir tai, kad asmeninis tobulėjimas yra labai susijęs su sėkme. Todėl privalote nuolatos augti ir tobulėti - tai bus Jūsų sėkmės kelio pagrindas. Vien tik Jūsų maži ir dideli sprendimai lems kokia bus Jūsų ateitis.

 

Sudrausminkite ir disciplinuokite save. Iš pradžių tai gali pareikalauti daug pastangų, tačiau ilgainiui taps lengva užduotimi. Didžiausias augimas prasidės nuo Jūsų tikslų. Tikslais turėtų būti ne puikus namas ar brangus automobilis, ne prabanga ar patogumai, ne pinigai. Svarbiausia Jūsų asmenybė, kuri vystosi tam tikro proceso dėka. Todėl paklauskite savęs dabar, „kokia asmenybe nuo šios akimirkos aš noriu būti?" Giliai įkvėpkite ir keletai minučių pasinerkite į svajones.(Bus daugiau)


Paulius Naujokas
2013-03-27


Skaityti toliau: Antra dalis

 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama