Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Ką reiktų žinoti kiekvienai porai, kurioje mokomasi mylėti


Ką reiktų žinoti kiekvienai porai, kurioje mokomasi mylėtiVisi žmonės skirtingi. Nors tai atrodo ganėtinai akivaizdu, dažnai žmogaus elgesys sako ką kitą. Mes visi į pasaulį žiūrime per savo prizmę vertindami jį savo asmenine patirtimi, nuomonėmis ir požiūriu. Neturėdami tiesioginės kito žmogaus patirties kartais sunkiai suvokiame faktą, kad tai, kaip jis ar ji žiūri į pasaulį, jame jaučiasi ir funkcionuoja gali kardinaliai skirtis nuo mūsų.  Teorija skamba paprastai, tačiau praktika reikalauja sąmoningumo ir nuolatinės savistabos kur vėl ir vėl užmetame ant kito žmogaus savo pasaulėžiūra reikalaudami, kad jis elgtųsi ir mąstytų bent kiek panašiau į mus. Nuoširdus vienas kito priėmimas be teisimo, smerkimo ir bandymo pakeisti yra galingas šuolis gilios meilės link.


Kito žmogaus norai, pomėgiai ir poreikiai gali kardinaliai skirtis.
Nesusikalbėjimas ir pykčiai dėl to, kad partneriai turi skirtingus poreikius ir pomėgius yra lygu kovai su vėjo malūnais ir veda tik į dar daugiau barnių ir nuoskaudų kaupimąsi. Kitas aspektas - noras palepinti antrą pusę ir to darymas pagal tai, ką mes patys laikome malonumu. Jei moteriai patinka pečių masažas, ji bando tai padaryti savo vyrui ir pyskta, kodėl jis ją atstumia, kai ji nori jam gero. Bėda tame, kad jos vyras nemėgsta pečių masažo ir lieka tik susierzinęs nuo nemalonaus potyrio. Viena didžiausių dovanų, kurią galite duoti vienas kitam, yra partnerio norų bei pomėgių išsiaiškinimas ir lepinimas pagal tai, kas yra svarbu partneriui, o ne mums patiems.


Penkios meilės kalbos (pagal Gary Chapman).
Išsiaiškinę, kuri iš jų yra svarbiausia tiek jums tiek jūsų partneriui, galėsite geriau pildyti vienas kito meilės indą ir labiau mėgautis santykiais. Penkios meilės kalbos yra:

  • Prisilietimas - kuomet didžiausią ryšį su kitu žmogumi jaučiame kai esame liečiami, glostomi, apkabinami.
  • Kalbėjimas - kuomet žmogui svarbiausia būti išgirstam, išklausytam ir stipriausią ryšį jaučia bendraudamas.
  • Dovanos - kuomet didžiausias meilės išraiškos pajutimas  yra gauti dovaną iš artimo žmogaus. Tai gali būti smulkmena, svarbu pats dovanos faktas.
  • Laiko leidimas kartu - kuomet svarbiausia yra kažką veikti kartu, tiesiog būti dviese.
  • Paslaugos - kuomet meilę jaučia tuomet, kai partneris pasirūpina buitimi, padaro kažką naudingo ir svarbaus dėl savo antros pusės.


Kaip sužinoti savo partnerio meilės kalbą, jei jis ar ji to nepasako? Stebėkite, kaip jis/ji bando palepinti ir suteikti malonumą jums. Ką dažniausiai daro, kad jus pamalonintų. Tai ir bus jo/jos  meilės kalba.


Santykiai be periodinių konfliktų ir pasipykimų - pasmerkti santykiai.
Viena didžiausių klaidų kurias kartais daro jaunos poros (paprastai jos ilgai kartu neišbūna) - konfliktų vengimas. Stengdamiesi neužnešti švelnių jausmų vienas kitam pykčiais ir nemaloniomis emocijomis partneriai nuryja nepasitenkinimus, kurie vis kaupiasi po truputį didindami atstumą tarp jų. Neigiamos emocijos bei nepasitenkinimai yra kita medalio pusė, be kurios pilnaverčiai santykiai neegzistuoja.


Meilės jausmas poroje neatsiranda pats savaime.
Įsimylėjimas yra tik žiežirba, kuri užgęsta tik spėjus įsižiebti. Užkurta ugnis dar kurį laiką dega kol galų gale taip pat užgęsta, jei nėra kurstoma ir prižiūrima. Rūpinimasis vienas kitu taip, kaip reikia partneriui ir kaip jis ar ji supranta rūpestį, periodiškas pabuvimas tik dviese atokiau nuo kasdieninių rūpesčių ir problemų, santykius nuodijančių nuoskaudų, nesusikalbėjimų, detruktyvių konfliktų tvarkymas, nuolatinis dėmesys vienas kitam šypsena, prisilietimu, gražiu žodžiu - visa tai kursto ir augina meilę. Pirma eina veiksmas, o paskui jį - jausmas. Jei lauksite kol pajusite meilę antrai pusei ir tik tada padarysite kažką gražaus, galite niekada ir nesulaukti.


Autoriai:Vaiga Leveckytė


 

Grįžti

* NAUJIENA *

 

PLANUOKLIS 2019

 

Sužinoti daugiau...

.


============================

 

Kaip per 100 dienų tapti MOTERIMI, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI?

Sužinoti daugiau...

.


============================

Septynios Žvaigdždės

Sužinoti daugiau...

============================

AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:

"SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"


AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:  "SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"

 

 

============================

 

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 


=================

SKIRTA NORINTIEMS PAGERINTI SAVO GYVENIMO KOKYBĘ !!!

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


============================

 


MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!


PAGALIAU dienos šviesą išvydo 9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims, kuris padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!


Sužinoti daugiau!

 

 


==================

 

MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPTYS:

Kaip rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį, bei vyrų susižavėjimą, kai tau 30, 40 ir daugiau?

 

Žiūrėkite video:

Arba spauskite čia!

=================

DĖMESIO: RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaro įrašai!

KAIP SUSIGRĄŽINTI TĖVĄ Į SAVO ŠIRDĮ..., IR TO PASEKOJE ATRAKINTI VYRIŠKUMO, MOTERIŠKUMO, HARMONINGŲ SANTYKIŲ, AR NET FINANSINĖS GAUSOS SPYNAS...?

Seminarų metu aiškinomės, kur dingsta ryšys su tėčiu..., ir žengėme pirmus žingsnius, kad tą ryšį susigrąžinti!

================

================

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nephrite Jade Egg

Nefrito kiaušinis

Kaip numesti svorio?

Copyright 2009-2017 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama