Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Liudas Vasiliauskas: Sėkmės neišvengiamybė


Liudas Vasiliauskas

Tau viskas sekasi tobulai ir tai yra neišvengiama. Ką manai? „Apie ką jis čia? Man tikrai ne viskas sekasi." Žvilgtelkime į tai ir gal sužinosime, ką nors įdomaus!

 

Pasaulis sukasi pagal dėsnius. Pasaulis veikia dėsniuose. Padedant puodelį ant stalo jis ne skraido, o stovi, nes jį veikia Žemės traukos jėga. Dėsniai atlieka savo darbą spontaniškai ir darniai.


Kas atsakingas, jeigu ne pats žmogus, už tai, kad kai jis kartais atsiranda virš bedugnės, gravitacijos dėsnis, nors ir harmoningai, bet vis dėl to pasiglemžia jį. Jam jokio skirtumo, jis tik atlieka savo darbą.


Lygiai taip protas turi savo dėsnius ir jeigu į jį įdedi mintis, tai jis tas mintis „prasuka" pasaulyje.

Kuo aprengsi, tuo veidrodyje ir vilkėsi. Kuo atsakingas veidrodis, kad šiandien gerai ar blogai atrodai? Niekuo, nes tai tavo pokštas jam. Tai tavo pokštas gyvenimui, o ne gyvenimo pokštai tau!


Tu nepatiri jokių nesėkmių, o tiesiog sugebi padaryti tai, ką įdedi į savo protą. Koks brėžinys - toks ir namas, koks protas - toks ir gyvenimas. Tau sekasi tobulai, nepaisant to, ką tu patiri. Gali būti, kad patiri fantastišką sėkmė ar grandiozinę katastrofą, bet kuriuo atveju - tu tai sukūrei pats sau!

Šaunuoli (-e), Tau pasisekė tai padaryti! Valio!


Tau neišvengiamai pasiseka, sėkmės neišvengiamybė visada lydi tave, tik išmok suprasti dėsnius ir viskas tau bus kaip ant delno!

 

 

Liudas Vasiliauskas

Paieškų pabaiga!

 

Grįžti

Copyright 2009-2022 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama