Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Vienatvė prieš vienišumą – ko vengti ir ko siekti


Vienatvė yra tada, kai esate vienas. O vienišas galite būti ir kitų žmonių apsuptyje - jūs galite jaustis vienas, net kai nesate vienišas.


Kai pasaulis sukasi vis greičiau, arba taip tiesiog atrodo, nes draugą galime pasiekti per kelias sekundes elektroniniu paštu ar telefono skambučiu, mes turime iš naujo mokytis, kaip susitvarkyti sus įvairiausiomis kliūtimis. Mes turime dar kartą prisiminti, kaip kontroliuoti savo gyvenimą ir būti tikri, kad galime patys jį kontroliuoti.


Kitaip mes jaučiame, kad mūsų baterijos senka, kad mus supa per daug skirtingų įvykių ir mus pradeda erzinti mažiausios smulkmenos. Kartais atrodo, kad vienas geriausių būdų, kaip išvengti viso to triukšmo - pabūti vienam.


Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad vienatvė nėra tas pats, kas vienišumas, nors ir šie terminai dažnai vartojami kartu.


Iš pažiūros atrodo, kad vienatvė ir vienišumas yra panašūs dalykai. Abu jos sieja atskyrimo jausmas. Bet visi panašumai baigiasi, kai pažvelgiame giliau. Vienišumas yra neigiama būsena, kurią apibrėžia jausmas, kad esate izoliuotas nuo aplinkos. Vienišas esate tada, kai jaučiate, kad jums kažko trūksta. Įmanoma, kad vieniši jausitės, net tada, kai būsite tarp žmonių - tai blogiausia vienišumo forma.


Vienatvė yra toks jausmas, kai būnate vienas, bet nesijaučiate vienišas. Tai teigimas atsipalaidavimo ir pabėgimo nuo aplinkinių būdas. Tai puikus atsipalaidavimo būdas, kai jūs pabūnate tik su tuo, kuo norite pabūti - savimi.


Vienatvė gali būti reikalinga tada, kai norite išsiaiškinti savo mintis ir jausmus, pailsėti, pažinti save. Norėdami pažinti save privalote nors šiek tiek pabūti vieni. Taip pat tik vienumoje pastebėsite, koks gražus jus supantis pasaulis, kokia graži gamta.


Vienatvėje galite nusiraminti ir rasti savo vidinę stiprybę. Tai būdas pasimėgauti tyla ir viskuo, ką tyla mums pasako. Vienatvė sugrąžina jėgas ir suteikia galimybę atsinaujinti.


Vienišumas nėra malonus jausmas - tai tarsi bausmė, nepilnavertiškumo pojūtis, atskirties ir atitolimo nuo žmonių jausmas. Vienatvę galite pasirinkti patys, o vienišumą jums primeta kitų elgesys su jumis.


Mums visiems kada nors reikia vienatvės, bet tai priklauso nuo temperamento ir gyvenimo būdo. Bet net jei negalite ištverti be draugų kompanijos, šiek tiek vienatvės ir pabuvimo su savimi reikia kiekvienam. Vienatvė suteikia mums šansą susitvarkyti mintis, padeda sukaupti jėgų naujiems iššūkiams ir padeda prisiminti, kaip patiems valdyti savo gyvenimą.


Vienatvė atnaujina kūną ir sielą. Vienišumas juos išsekina.. 

Alfa.ltTaip pat skaitykite: Įniršio nauda: kaip paleisti buvusią meilę?

 

Grįžti

* NAUJIENA *

Kaip per 100 dienų tapti MOTERIMI, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI?

Sužinoti daugiau...

 


============================

* NAUJIENA *

Septynios Žvaigdždės

Sužinoti daugiau...

============================

AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:

"SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"


AUDIO MOKYMŲ PROGRAMA:  "SUKURK SAVE IR SAVO GYVENIMĄ!"

 

 

============================

 

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 


=================

SKIRTA NORINTIEMS PAGERINTI SAVO GYVENIMO KOKYBĘ !!!

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


============================

 


MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!


PAGALIAU dienos šviesą išvydo 9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims, kuris padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!


Sužinoti daugiau!

 

 


==================

 

MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPTYS:

Kaip rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį, bei vyrų susižavėjimą, kai tau 30, 40 ir daugiau?

 

Žiūrėkite video:

Arba spauskite čia!

=================

DĖMESIO: RYŠIO STIPRINIMO ir SANTYKIŲ SU TĖČIU HARMONIZAVIMO vakaro įrašai!

KAIP SUSIGRĄŽINTI TĖVĄ Į SAVO ŠIRDĮ..., IR TO PASEKOJE ATRAKINTI VYRIŠKUMO, MOTERIŠKUMO, HARMONINGŲ SANTYKIŲ, AR NET FINANSINĖS GAUSOS SPYNAS...?

Seminarų metu aiškinomės, kur dingsta ryšys su tėčiu..., ir žengėme pirmus žingsnius, kad tą ryšį susigrąžinti!

================

================

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Chocolate for the soul

MAKIAŽAS. Makiažo pamokos ir makiažo paslaptys

Nephrite Jade Egg

Nefrito kiaušinis

Pasitikėjimas savimi

Copyright 2009-2017 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama