Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Apie Toastmasters Klaipėda


Kas yra "Toastmasters"?

Lyderystės ir viešojo kalbėjimo (arba retorikos, oratorystės) klubas "Toastmasters Klaipėda" priklauso pasauliniam lyderystės ir viešojo kalbėjimo klubų tinklui "Toastmasters International". Ši  daugiau nei 86 metus gyvuojanti organizacija vienija 13 tūkstančių (!) toastmasters klubų visame pasaulyje. "


Metodika

Klubo nariai tobulėja pagal Lyderystės ir Viešojo kalbėjimo programas. Pasiekus bet kurią iš programose minimų pakopų, klubo narys oficialiai pagerbiamas klube, gauna "Toastmasters International" sertifikatą, o į jo darbovietę, jam pageidaujant, "Toastmasters International" nusiunčia liudijimą apie klubo nario atitinkamus pasiekimus lyderystės ar viešojo kalbėjimo srityse.

 

„Toastmasters"  klubų susitikimus sudaro trys pagrindinės dalys:

  • Improvizacijų sesija. Susitikimo dalis, kurios metu svečiai bei vakaro dienotvarkėje neįtraukti nariai išbando savo kūrybinius kalbėjimo auditorijai įgūdžius. Jiems pateikiami iš anksto paruošti, bet dalyviams nežinomi klausimai įvairiausiomis temomis. Kalbų trukmė 1-1,5 min.
  • Paruoštų kalbų sesija. Šios susitikimo dalies metu keletas narių sako savo kalbas, paruoštas pagal komunikavimo bei lyderystės vadovėlių užduotis. Paprastai į dienotvarkę įtraukiami trys kalbėtojai; tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo susitikimo programos ir pačio susitikimo trukmės.
  • Įvertinimų sesija. Kolegos nariai žodiškai vertina kiekvieną paruoštą kalbą. Tai atliekama konstruktyviu būdu - naudojant pateiktus vertinimo kriterijus, atitinkančius kalbų sudėtingumą. Visi vakaro dalyviai taip pat pateikia patarimus ir komentarus kalbėtojams raštiškai - šie vertinimai atiduodami kalbėtojui asmeniškai.


Pasveikinami vakaro metu geriausiai pasirodžiusieji kalbėtojai bei vertintojai.

Vakaro pabaigoje vertintojai pateikia raštiškus įvertinimus tiek pasiruoštų kalbų kalbėtojams, tiek lyderystės vaidmenis atlikusiems dalyviams.


Narystė

Klubo nariais gali tapti visi pilnamečiai asmenys, kalbantys lietuviškai.

Nario mokestis - 70 Eur pusmečiui. Nario mokestis naudojamas salės nuomai, metodinei medžiagai, renginių organizavimui bei mokesčiams "Toastmasters International" organizacijai.

Klubo nariu tampama užpildžius nario anketą, klubo narių daugumai nubalsavus už naujo nario priėmimą bei sumokėjus nario mokestį už pusmetį.

Nauji nariai užregistruojami "Toastmasters International" organizacijoje, gauna metodinę medžiagą, asmeninį mentorių ir žurnalo "Toastmasters" prenumeratą.

Klubo narių skaičius yra ribotas - 40! Jei klube vietų nėra, kandidatas įrašomas į eilę ir kai tik vieta atsilaisvina, ji pasiūloma kandidatams pagal užsirašymo eiliškumą.


Valdymo organai

Klubo veiklai vadovauja visuotinis narių susirinkimas, klubo Valdyba, klubo Prezidentas. Visi klubo nariai turi balso teisę.

 

Toastmasters klubai Lietuvoje


Toastmasters Klaipėda klubo susitikimai vyksta kas antrą antradienį 18:30 val.

Park Inn by Radisson Klaipeda Minijos g. 119, Klaipėda
Susitikimų trukmė - apie 2-3 val.

Svečiai gali du kartus apsilankyti klubo susitikimuose nemokamai.

Jeigu susidomėjote Toastmasters klubu Klaipėdoje, kviečiame Jus į "Demo" (pristatymo) vakarą, kad galėtumėte įsitikinti, kad šis klubas yra skirtas būtent Jums.

Registracija į Toastmasters klaipėda
Copyright 2009-2022 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama