Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Pasiruoštų kalbų kalbėtojasPasiruoštų kalbų kalbėtojas - Didžioji dalis susitikimo laiko skiriama trims arba daugiau kalbėtojų. Jų kalbos parengiamos remiantis „Competent Communication" (liet. „Kompetentingas komunikavimas") ir „Advanced Communucation" (liet. „Pažangus komunikavimas")  vadovėlių užduotimis.


Kai esate pasiruoštų kalbų kalbėtojas, esminis, sėkmę užtikrinantis dalykas - pasiruošimas.


Kalbą pasiruoškite iš anksto namuose pagal Jūsų kalbos eilės numerio instrukcijas:


Prieš susitikimą

Patikrinkite susitikimo dienotvarkę (grafiką) ir pasižiūrėkite, kada Jūs kalbėsite. Norėdami iš programos gauti maksimalią naudą, kalbą ruoškite remdamiesi vadovėlyje pateikta tema (projektu). Kalbas pristatykite iš eilės, kadangi kiekviena tolesnė tema (projektas) pagrįsta įgūdžiais, kurie gauti ankstesnių temų (projektų) metu.


Prieš savo susitikimą paklauskite bendro vertintojo, koks yra Jūsų vertintojo vardas. Pakalbėkite su savo vertintoju ir aptarkite vadovėlio kalbą, kurią pristatysite. Taip pat aptarkite su vertintoju savo kalbos tikslus ir kitus asmeninius dalykus, kurie Jums rūpi. Pabrėžkite tuos kalbėjimo įgūdžius, kuriuos Jūsų manymu dar reikia tobulinti.  Į susirinkimą atsineškite savo vadovėlį.


Atvykus į susitikimą

 • Atvykite anksčiau. Prieš visiems atvykstant patikrinkite mikrofoną, apšvietimą. Taip išvengsite įvairių problemų, kurios gali sugadinti Jūsų kalbą.
 • Atsisėskite pirmose eilėse, taip galėsite lengvai ir greitai pasiekti kalbėtojo pultą.
 • Kruopščiai suplanuokite savo įžengimą į sceną ir kalbos įžangą.
 • Prieš prasidedant susirinkimui būtinai perduokite savo vadovėlį savo vertintojui.
 • Jeigu kalbos įžangos pats nerašėte, įsitikinkite, jog „Toastmasters" susitikimo vadovas Jums yra paruošęs gerą kalbos įžangą.


Susitikimo metu

 • Visą dėmesį sutelkite į scenoje esančius kalbėtojus. Kitiems kalbant venkite nagrinėti savo kalbos pastabas.
 • Po pristatymo sklandžiai pakilkite nuo kėdės ir, kaip planuota, nueikite iki kalbėtojo pulto.
 • Pradėdami savo kalbą pareikškite padėką „Toastmasters" susitikimo vadovui ir auditorijai („Toastmasters" vadovams ir svečiams).
 • Baigdami savo kalbą, palaukite, kol prie pulto sugrįš „Toastmasters" susitikimo vadovas, o tada grįžkite į savo vietą.
 • Savo kalbos vertinimo metu atidžiai klausykite ir įsiminkite naudingus patarimus, kurie padės sėkmingiau atlikti būsimas užduotis. Atkreipkite dėmesį į kitų narių pateikiamus pasiūlymus.


Po susitikimo

 • Iš savo vertintojo pasiimkite savo vadovėlį. Aptarkite su juo Jums rūpimus klausimus, jeigu vertinimo metu kilo neaiškumų, pasistenkite juos išsiaiškinti.
 • Vadovėlio pabaigoje turite gauti viceprezidento mokymams (arba kito klubo nario, jeigu Jūs esate viceprezidentas mokymams) įrašą apie temos (projekto) užbaigimą.

Gydanti ir Kurianti

PROTO GALIA

(Garso pratimai ir KNYGA)

 

=======================

Atviras laiškas visiems, kas nori išmokti PAŠALINTI savo emocinius blokus, ribojančius įsitikinimus, ar praeities skausmus… tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jei esi žmogus, kuris yra beveik (tačiau ne visiškai) patenkintas savo gyvenimu… ir nesupranta ką daro ne taip, spausk čia!

 

================

 

Asmeninio tobulėjimo gidas

 


==================

 

* MEDITACIJA *

 

Gilaus atsipalaidavimo ir meilės sau meditacija kiekvienai dienai...!

 


============================

 

Žmonėms kurie jaučia, jog jų vidinis potencialas DAUG DIDESNIS, nei jie jį dabar išnaudoja…


Tikra beprotybė tiek plėšytis dėl savo nuolat augančių norų… kai paprasčiausiai PAŠALINUS VIDINIUS BLOKUS, viską galima gauti taip lengvai!


SPAUSKITE ČIA!


============================Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright 2009-2020 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs), dizainas, hostingas, reklama