Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Webinaras: Nepasitikėjimas savimi ir žema savivertė.


Webinaro data ir laikas: 2012 birželio 4 d. (pirmadienis) 19:30 - 21:30 val.

 

Webinaras:
"Nepasitikėjimas savimi ir žema savivertė. Kaip pamilti save tokį, koks esi?"

 

Webinaro metu nagrinėsime nepasitikėjimo savimi ir žemos savivertės priežastis. Iš kur tai atsiranda ir ką daryti, kad save pamiltum? Jei nemyli savęs, nemyli ir visko, kas Tave supa. Nemyli žmonių, pasaulio ir net pačio gyvenimo...


KĄ DARYTI?


Viskas turi prasidėti nuo naujų žinių ir suvokimų apie save, santykius ir pasaulį apskritai. Tik tuomet galėsi keisti savo vidines nuostatas ir santykius ne tik su savimi, bet ir su tėvais, draugais, antra puse ir net daiktais! Juk visas gyvenimas yra nuolatiniai ir nenutrūkstantys santykiai. Sutvarkyk santykius ir sutvarkysi savo gyvenimą. Sutvarkyk santykius su savimi ir sutvarkysi santykius su viskuo! Visas gyvenimas yra santykiai. Kad ir ką darytum, visada turi su tuo santykius (ir čia nekalbu tik apie žmones). Webinaro metu gausite žinias - atramą protui, kurios ves iki suvokimo ir po to iki praktinių veiksmų, pakeisiančių Tavo gyvenimą!


Kai žinios pereis iš proto į širdį, tuomet pradėsi praktiškai keisti savo vidines nuostatas, kurios ir lemia Tavo nepasitikėjimą savimi, žemą savivertę ir nemeilę sau!

 

Webinaro data ir laikas: 2012 birželio 4 d. (pirmadienis) 19:30 - 21:30 val.

 Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama