Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Nemokami apkabinimai - Klaipėda, Lietuva (2009-08-23)


Apkabinimas - tai dovana, kurią lengva dovanoti. Jos nereikia derinti - ji tinka visiems.

2006 m. Rugsėjo 22 d. australietis Juan'as Mann'as išejo į Sidnėjaus gatves virš galvos iškėlęs užrašą "FREE HUGS" ("Nemokami apsikabinimai"). Pasak Juan'o, akcijos tikslas buvo pažadinti žmonėse norą dažniau vienas kitą apkabinti. Akcija buvo nufilmuota ir patalpinta  į "You Tube" tinklapį. Per tris menesius šį video pažiūrėjo virš 9 milijonų svetainės lankytojų. Akcijos banga nuvilnijo per daugumą pasaulio šalių.

Nemokami apsikabinimaiVšĮ „Gyvenimo Guru" kartu su VšĮ „Kitas Variantas" Klaipėdos nariais, įgyvendino šį projektą 2009-08-23 ir uostamiesčio gatvėse. Apkabinimus išdalinome žmonėms sutiktiems prie senosios perkėlos, teatro aikštėje, ant biržos tilto, miesto centrinėje gatvėje, Mažvydo alėjoje, danės upės pakrantėse ir senamiestyje. Apkabinimai buvo visokie: paprasti, nuoširdūs, stiprūs, drovūs, su pakėlimais nuo žemės. Apkabinome moteris, vyrus ir vaikus. Apie tai kaip mums sekėsi, galite pažiūrėti čia.

 

 

Tai akcija, kurioje nereikia pinigų, nereikia įpatingo žavesio ar iškalbos. Tai nepriklauso nuo Tavo ūgio, svorio ar batų dydžio. Tai akcija vardan to, kad mūsų pačių mieste būtų jaukiau tiek jaunam, tiek senam. Kas mėnesį vis gausėjanti Klaipėdos Kito Varianto komandą, palaikomi "Gyvvenimo Guru" ruošiasi savo antrajam žygiui, - norim apkabinti Jus visus.

 

;)

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama