Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Akmenys


Akmenys

 

Atėjęs į auditoriją skaityti paskaitos, filosofijos dėstytojas pasidėjo ant stalo trilitrinį stiklainį, prikrautą didelių akmenų:

- Ar šis stiklainis jums atrodo pilnas? - paklausė dėstytojas studentų.

Studentai patvirtino. Tada dėstytojas išsitraukė iš krepšio maišelį smulkių akmenukų ir supylė į trilitrinį stiklainį. Akmenukai gražiai užpildė tarpus tarp didžiųjų akmenų:

- O dabar ar jis atrodo ...pilnas?

Studentai juokdamiesi pritarė. Po to dėstytojas issitraukė maišelį smėlio ir supylė jį į stiklainį. Smėlio kruopelės subiro į tarpus tarp akmenų visiškai užpildydamos tą stiklainį:

- Štai, prisipažinkite, kad šis stiklainis, tai kaip jūsų gyvenimas. Didieji akmenys simbolizuoja svarbiausius jūsų gyvenimo dalykus: šeimą, vaikus, mylimąjį/ą, sveikatą. Smulkūs akmenėliai yra antraeiliai-tai jūsų darbas, automobilis, studijos, butas. Smėlis simbolizuoja visiškai nesvarbius dalykus. Jeigu jūs iš pradžių į stiklainį pilsite smėlį, tuomet nebebus vietos didiesiems akmenims ir mažiesiems akmenėliams. Skirkite daugiau dėmesio svarbiausiems dalykams. Rūpinkitės savo sveikata, atraskite laiko mylimiesiems, vaikams. Tikrai liks pakankamai laiko jūsų darbui, automobiliui ir kitiems dalykams.

ISTORIJOS MORALAS: RŪPINKITĖS PIRMIAUSIA DIDŽIAISIAIS AKMENIMIS, NES TIK JIE YRA VERTINGI, O VISA KITA, KAS LIKO, TIK SMĖLIS...


 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama