Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Asmeninės konsultacijos - Rytis Lukoševičius


Tadas RakauskasRytis Lukoševičius - emocijų paleidimo meistras, kuris padeda žmonėms išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų, neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, išsprendžia finansines problemas ar net atranda tai, ką nori veikti gyvenime!

 

 

Ilgą laiką ieškojau kelio į asmeninę laimę ir džiaugsmą. Per pastaruosius aštuonerius metus išbandžiau įvairias mitybos sistemas, sėkmės psichologijas, koučingą, NLP, vieną kitą ezoterinį dalyką, įvairias meditacijas. Mano sienos neišpuoštos diplomais ir sertifikatais. Tai, ko mokau, išbandžiau praktiškai ir pasilikau tik tai, kas buvo naudinga. Dabar vedu individualius užsiėmimus ir mokau emocijų paleidimo technikos. Padedu išspręsti skaudžius praeities įvykius, pašalinti kompleksus ir apribojimus, kurie trukdo laisvai elgtis ir mėgautis tuo, ką veikiam.

 

Asmeninė konsultacija:

 

Mokau kaip paleisti neigiamas emocijas, kaip su jomis draugauti, o ne kariauti. Truputį papasakosiu teorinę dalį, kas yra emocijų paleidimas ir kaip veikia, o didžiąją laiko dalį skirsime praktikai. Šių susitikimų metu nagrinėjame ir tvarkome jums rūpimas sritis, klausimus ar problemas. Dauguma mūsų taip vadinamų problemų yra tiesiog nesutvarkyti jausmai ir emocijos todėl drąsiai žiūrime ten, kur seniau nesinorėjo žiūrėti, traukiame į dienos šviesą įsitikinimus, kurie riboja ir trukdo gyventi su džiaugsmu ir lengvumu.

 

Jau po pirmo susitikimo turite praktinį įgūdį ir gebėjimą paleisti jausmus ir galite dirbti savarankiškai.

 

Norintiems giliai pažinti save ir harmonizuoti savo vidinį pasaulį siūlau penkių užsiėmimų ciklą, kuris leidžia įtvirtinti įgūdžius, išvalyti vidų ir patirti daugiau džiaugsmo kasdien. Po kiekvieno užsiėmimo yra užduotys savarankiškam darbui namuose, tai leidžia palaikyti praktiką ir paspartinti teigiamus pokyčius.


5 susitikimų planas*:

  1. Pradžioje teorinė dalis, truks maždaug 30 min., likes užsiėmimo laikas skiriamas praktiškai taikant tai ką išgirdote.
  2. Mokau naudoti paleidimus tikslams pasiekti ir toliau gilinamės į jums svarbius klausimus.
  3. Praeities programų, patyrimų ir išgyvenimų valymas. Žiūrime į jums svarbias sritis ir valome įsitikinimus, kurie ten dar liko.
  4. Išmokysiu dar vieną paleidimo metodą, kuris veda į visišką priėmimą. Dirbame su giliai viduje gyvenančiais įsitikinimais ir juos paleidžiame.
  5. Įtvirtiname savarankiškumą ir išmokstate keletą paprastų meditacijų asmeniniam tobulėjimui palaikyti.

* Šis planas preliminarus ir pagal kiekvieno asmeninę situaciją gali lengvai keistis.

 

Susitikimo trukmė: 2 valandos 15 minučių
Kaina: 80 eur.                 

Vieta: Susitikus gyvai arba per skype


Registracija asmeninei
Ryčio Lukoševičiaus konsultacijai


 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama