Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Paulius Naujokas, "Gyvenimo Guru" steigėjas


Paulius Naujokas

"Laimingo gyvenimo principais susidomėjau prieš aštuonis metus. Procesas iki tos dienos, kai kolegų padedamas įkūriau "Gyvenimo Guru" tapo neįtikėtinai įdomus. Susipažinau su daugybe besišypsančių ir tikslingai gyvenančių žmonių, išmokau ir įsisavinau gyvenimo suteiktas pamokas, išsiugdžiau valią, nugalėjau vidines baimes, atradau gamtos grožį, suvokiau teigiamo ir neigiamo mąstymo principus, aplankiau daugelį įvairiausių seminarų ir tai tik mažytė dalis visos tos kelionės kurioje dabar esu.

 


2007 m. savo socialinę veiklą plėtojau, nepelno siekiančioje jaunimo organizacijoje "JCI: Klaipėda", kurios tikslas - prisidėti prie pasaulio bendruomenės progreso, suteikiant jauniems žmonėms galimybę tobulinti lyderio, socialinio atsakingumo, verslumo ir komunikabilumo savybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.

 

2008-2009 m. buvau projekto "Kitas Variantas" narys ir lektorius, skaičiau paskaitas 14-19 m. jaunimui mokyklose. Tikslas - padėti jauniems žmonėms išsiugdyti savybes ir gebėjimus, kurių dėka jie galėtų geriau pažinti save, atskleisti visą savo vidinį potencialą ir tapti pilnaverčiais, laimingais ir sėkmingais visuomenės nariais.

 

2008 m. įkūriau pirmąjį Klaipėdoje viešo kalbėjimo klubą Šnekučiai, kurio dėka dauguma žmonių galėjo lavinti savo kalbėjimo įgūdžius.

 

Nuo 2009 m. plėtodamas Gyvenimo Guru veikla, pamačiau ir suvokiau, kad tai yra veikla, kurį leidžia man ir žmonėms tobulėti, džiaugtis, bendrauti, šypsotis, tikslingai siekti savo tikslų ir svarbiausia būti tiesiog laimingiems.

 

2012 m. Klaipėdoje atidariau tarptautinį Toastmasters viešo kalbėjimo ir lyderystės klubą "Toastmasters Klaipėda"

 

Nuo 2013 m. kartu su bendraminčiais pradėjau sėkmingai organizuoti ir plėtoti 5M - vakarėlių be svaigalų ciklą vakarų Lietuvoje.

 

2013 m. suteiktas pilietiškiausio Klaipėdiečio vardas.

 

Noriu tikėti, kad "Gyvenimo Guru" vykdoma veikla, bus kažkam naujo gyvenimo pradžia, o kitiems - teigiamos motyvacijos, žinių, džiaugsmo, išminties šaltinis. Žinau, kad mažyčiai teigiami pokyčiai, ilgainiui virsta dideliais darbais.

 

Juk stebuklai slypi paprastuose dalykuose..."


Vedami užsiėmimai ir projektai:

Straipsniai:

Spauda:
Radijas:
  • Radijo stotyje Laluna - Rubrika "Super Klaipėdietis" (2011)
  • Radijo stotyje ZIP FM - Rubrika "M Klubas" (2013)
Grįžti
Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama