Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Laiko bankas


Laiko bankas

 

Įsivaizduok, kad vieną rytą nubudęs gauni laišką, kuriame yra užrašytas banko prisijungimas skirtas tau. Kas rytą jis pasipildo 86,400 Eur. Ir taip kiekvieną rytą prasidedant naujai dienai. Kiekvieną vakarą, bankas ištrina absoliučiai visus pinigus, kurių tu neišnaudojai per dieną. Ką tu darytum? Be abejones išleistum kasdien visus pinigus, kuriuos aptiktum savo prisijungime? Nepalinktum nei cento?

Iš tiesų, tai kiekvienas iš mūsų turime šitokį banką. Ir jis vadinasi LAIKAS. Kiekvieną rytą mums pramerkus akis, mūsų diena prisipildo 86.400 sekundžių. Kiekvieną vakarą visas neišnaudotas laikas nusibraukia ir lieka neišnaudotu laiku, kurį atmintis sulanksto, įkiša į vokelį ir padeda prisiminimų stalčiuje. Šitame banke niekas nedalina paskolų. Kasdien laiko bankas atidaro tau naują sąskaitą ir kas vakarą ištrina visą neišnaudotą laiką. Tas laikas, kurio neišnaudoji dabar/šiandiena yra tavo. Kvailiausia ką gali padaryti, tai neišnaudoti šiandienos duodamo laiko ir rytoj gyventi užsimetus neišnaudotą vakarykštį laiką ant sprando.. Bandant dar ir išnaudoti šios dienos limitą. Niekada nesusimąstei, kaip išties tai sunku? Nes viskas kraunasi ir kraunasi... O norai, darbai, siekiai ir tikslai nesikeičia. Tu velki laiką, ir viskas velkasi paskui tave, tarsi pririšti bulvių maišai prie kojų ir rankų, kurie stabdo tave, o svajonės tolsta, nes tu nebesuspėji su laiku. Nebespėji dienoje atlikti darbų, kurie turi būti nudirbti šiandiena, nes ant kupros dar turi užsimetęs ir vakarykščius neatliktus darbus.. Išmok neatidėlioti nieko rytojui ir šiandienos planų darbus padaryti šiandien. Išnaudoto laiko vaisiai vakare atneš ramų miegą, plačią šypseną rytoj ryte ir žinojimą, kad tau iš paskos niekas nesivelka ir laikas tavęs nestabdo, nes tu išmokai su juo susidraugauti.

Laikas bėga. Nuveik kažką nepaprasto, nuveik tai, ką nori nuveikti ypatingo šiandiena, kad vakare prieš užmerkiant akis nusišypsotum ir padėkotum sau, kad diena buvo pati nuostabiausia tavo gyvenime. Ir taip kasdien... Laikas tiksi - Tik... Tak... Tik... Tak... Pasirinkimas tavo...

 

 


Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama