Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Rytis Lukoševicius


Tadas RakauskasRytis Lukoševičius - emocijų paleidimo meistras, kuris padeda žmonėms išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų, neigiamų emocijų, praeities skausmų, bei stiprių baimių. Po jo užsiėmimų žmonės susitvarko savo pašlijusius santykius, įgauna dvasinę ramybę, išsprendžia finansines problemas ar net atranda tai, ką nori veikti gyvenime!

 

 

Ilgą laiką ieškojau kelio į asmeninę laimę ir džiaugsmą. Per pastaruosius aštuonerius metus išbandžiau įvairias mitybos sistemas, sėkmės psichologijas, koučingą, NLP, vieną kitą ezoterinį dalyką, įvairias meditacijas. Mano sienos neišpuoštos diplomais ir sertifikatais. Tai, ko mokau, išbandžiau praktiškai ir pasilikau tik tai, kas buvo naudinga. Dabar vedu individualius užsiėmimus ir mokau emocijų paleidimo technikos. Padedu išspręsti skaudžius praeities įvykius, pašalinti kompleksus ir apribojimus, kurie trukdo laisvai elgtis ir mėgautis tuo, ką veikiam.

 

  • Ryčio Lukoševičiaus seminarų įrašai:


Vaizdo įrašas iš Ryčio Lukoševičiaus seminaro "PRAKTINĖS emocijų paleidimo PASLAPTYS ir SUBTILYBĖS." Žiūrėkite čia...
Įrašai iš Ryčio Lukoševičiaus praktinio užsiėmimo “Kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus… kad gauti viską ko nori daug greičiau nei galvoji?” Vaizdo įrašas iš Ryčio Lukoševičiaus praktinio užsiėmimo "Kaip pašalinti savo emocinius blokus ir ribojančius įsitikinimus... kad gauti viską ko nori daug greičiau nei galvoji?" Žiūrėkite čia...
Įrašai iš Ryčio Lukoševičiaus seminaro "BAZINĖ EMOCIJŲ PALEIDIMO METODO PRAKTIKA IR TEORIJA" Žiūrėti čia

Audio įrašai iš Ryčio Lukoševičiaus "9-ių MEDITACIJŲ IR ATSIPALAIDAVIMO VAKARŲ" Klausyti čia...

 

 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama