Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Robertas Karvauskas: Kažko trūksta


Robertas Karvauskas Jei jaučiate, kad nepaisant visų sukauptų materialinių ar dvasinių vertybių, vis tiek gyvenime "KAŽKO TRŪKSTA", privalote perskaityti šį straipsnį iki galo!

Tik neapgaudinėkite savęs. Radę naują darbą, gavę didesnį atlyginimą, radę antrą pusę, sutvarkę santykius šeimoje, tikrai neužpildysite to tuštumos jausmo!

Kodėl taip drąsiai tai sakau? Nes pats tą iliuziją vijausi 10 metų. Vijausi gerus santykius, vijausi pinigus, vijausi pasitikėjimą savimi ir naujas žinias...

Ir žinote, ką sau pasakiau po 10 metų intensyvaus savęs spaudimo? "STOP! Kažkas čia ne taip! Tiek laiko skyriau saviugdai, o vis tiek esu skausme ir kančioje! Širdis jaučia, kad suklydau... kad ėjau klaidingu keliu..."

Ta tuštuma, tas trūkumas (iš kurio gimsta ir visos baimės), atsiranda būtent dėl neteisingo kelio pasirinkimo - nusisukimu nuo savęs ir viso dėmesio sukoncentravimo į materialius dalykus (į iliuziją).

Jau girdžiu Jūsų viduje kirbant ironišką klausimą: "O tai jis jau parodys man teisingą kelią...??!!"

TAIP, Parodysiu! ir tuoj suvoksite, kad kitaip ir būti negali. Jau ne kartą esu minėjęs, kur yra visos problemų ir sunkumų priežastys... taip, visa tai TIK JŪSŲ VIDUJE!

Jei dėl ko nors pradėjote kaltinti išorinį pasaulį - jau PAKLYDOTE!

Visi sprendimai, visi atsakymai, visi harmoningiausi santykiai, turtai, vidinė ramybė esti niekur kitur tik Jūsų viduje!

Norite įrodymo? Paklausykite:
Gyvename tame pačiame pasaulyje, matome tą pačią saulę, tik vienam diena prasideda su irzulumu "ir vėl ta šlykšti saulė spigina į akis ir neleidžia pamiegoti... nekenčiu jos, nekenčiu savo darbo, nekenčiu savo gyvenimo...", o kitam su dėkingumu "ir vėl nuostabūs saulės spinduliai maloniai šildo mano veidą. Ačiū! Kokia nuostabi diena!".

Išorinis obejktas lygiai toks pat... skirasi tik tai, kas yra kiekvieno VIDUJE!

Na, gerai, kadangi pavyko įrodyti, jog viskas (VISIŠKAI VISKAS) eina tik iš mūsų vidaus, savo viduje jau tikriausiai pradėjote svarstyti: "Jei mano viduje slypi visi turtai, harmoningiausi santykiai, visa sveikata, kaip iš to vidaus dabar visas tas gėrybes išimti...?"

Jau tikrai ne kartą esu minėjęs: Reikia eiti į save, į savo vidų, į savo širdį!

Įdomu kaip??


Tikriausiai sutiksite, kad bet kokia kelionė, pirmiausiai turi prasidėti nuo pagrindinių principų suvokimo. Tai yra, turite žinoti atsakymus bent į esminius klausimus:

 

  • 1. Kas aš esu? (kūnas? protas? mintys?)
  • 2. Kodėl man trūksata energijos? (be energijos nepajudėsime iš vietos)
  • 3. Kas yra sąmoningumas ir kam jis reikalingas (be šio kritinio elemento esame vedini savo programų ir įprodčių, kurie ir valdo mūsų gyvenimą (o ne mes patys!))
  • 4. Kas lemia mūsų gyvenimo rezultatus ir kokie jie turėtų būti? (visų išorinių gėrybiu gavimo formulė)
  • 5. Kas lemia laimę? (juk būtent to ir ieškome)

Prisiminkite paprastą taisyklę: jei vakar darėte tai, ką ir užvakar, tai šiandien gausite tą, ką ir vakar!
Su meile,
Robertas Karvauskas

 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama