Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Liudas Vasiliauskas: Atkarpos


Atsigręžkite. Jūsų niekas su peiliu nesiveja? Jei ne, tai kodėl mes kartais taip skubam ir lekiam viską daryti ir nespėjam gyventi?

 

Žmonių pasąmoningas moto yra „daugiau... dar... greičiau...". Tada gyvenimas virsta į atkarpas. Palyginkite savo mintis su tuo, ką aš rašau:

 

• Dabar išeiginės, o aš jau laukiu darbo dienos (arba atvirkščiai)
• Valgydami pagrindinį patiekalą jau galvojate apie desertą
• Šis mėnuo laisvesnis, kitas bus sunkus (jo nuolatos jau laukiu)
• Po X savaičių pradžia (pabaiga) kažko, ir tada viskas bus aišku...
• Kelionė vyks tada, o po jos mintyse nieko nėra
• Dabar rytas, o jau galvoju, ką valgysiu popiet
• Ir pan.

 

Jeigu tokios mintys nuolatos supa Jūsų ramų protą, Jūs turite su tuo kažką daryti. Imkite tai spręsti.


Kai kitą kartą kelias minutes „pramiegosite žadintuvą" ir, tai supratę, per miegus stipriai krūptelėsite, šoksite iš lovos... Tiesiog imkite ir atsipalaiduokite. Jūsų niekas nenužudys. Emocijos sako priešingai, bet tai - netiesa. Jūs su savo kūnu negalite pralenkti savo proto greičio. Pasiskubinkite, bet nepameskite savo savijautos. Tokį rytą besimaudydami kelis kartus pametame muilą ir, tik išėję iš vonios, jau būname suprakaitavę. Nurimkite ir ramiai išsimaudykite, nors ir šiek tiek didesniu tempu, bet pajuskite kaip vanduo teka per Jūsų kūną, kaip malonu tai daryti, koks vandens garsas... Imkite mėgautis.

 

Vieną dieną per savaitę paskelbkite ramaus būdo diena. Elkitės ramiai. Kai pajusite, kad eidami nuo automobilio iki parduotuvės mintyse lekiate, tiesiog ištarkite sau „atsipalaiduok" ir pajuskite, kaip imate atsipalaiduoti. Niekur neskubėkite. Būkite momente. Jauskite savo kūną, kai galite, pajuskite, koks pojūtis yra dėti pėdą ant žemės, kaip rūbai liečia Jūsų kūną. Kai valgote, negalvokite, ką valgysite paskiau, pasimėgaukite skoniu. Jūs galite lėkti mintyse, bet Jūsų veiksmai tada nekoordinuoti, reakcijos prastos, išgąstis didelis. Gyvenkite ištisu momentu, o ne atkarpomis - nuo atrakcijos iki nemalonumų ir pan.
Liudas Vasiliauskas
Paieškų pabaiga!

 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama