Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Proto džiuginimas


Jūs esate nuostabus. Jūsų protas yra neribotas. Jūs galite viską. Jūsų galimybės yra beribės. Pasaulis, kaip ir Jūs gyvena pertekliuje ir viskas yra įmanoma. Na va, ir padžiuginau Jums protą! Iš kur aš tiek daug apie Jus žinau?

 

Skaitom knygeles, klausom plokšteles, o ar sugebam tai įvykdyti ir pademonstruoti?

 

Proto džiuginimas yra ganėtinai malonus užsiėmimas, bet kas iš to? Tas jausmas ribotas, nes jis praeis. Atsimenate tą jausmą, kai pirkote batus/ratus? Jis aplanko Jus kiekvieną kartą juos perkant ir vėliau praeina. Kur dingsta tas jausmas? Gal tas jausmas yra ne batuose/ratuose, o Jumyse?

 

Paimkime nuostabųjį faktą „Jūsų galimybės yra beribės" ir pažiūrėkite patys ar tai nėra tik tuščias proto džiuginimas. Kas mums iš to, kad nugirdome ar perskaitėme šiuos žodžius? Ar nebus tas pats, kas su tais batais/ratais?

 

Žmonės įsisuka į proto linksminimą taip stipriai, kad jiems tai atrodo netgi realu. Grįžę iš darbų įsijaučia į knygoje ar filme sukurtą realybę ir stimuliuoja protą, o tai džiugina, nes nenuobodu! Kiti protą džiugina kitur: muzika, mašinos, rūbai ir t.t. Tik kažkaip nepastebi, kad visi tie jausmai „pakyla" tik tada, kada yra išorinis dirgiklis (TV, radijas ir t.t.), o jausmas tai juk yra visada pas juos.

 

Palinksminsiu protelį dar šiek tiek: Jūs galite visą laiką jaustis, kaip norite patys. Jūs galite rinktis nuotaikas patys. Taip, jas galima rinktis. Tereikia perimti valdymą iš proto džiuginimo autopiloto. Raktas yra meditacija. Patikrinkite tai, nes galimas daiktas, kad vėl padžiuginote protą penkioms minutėms.
Liudas Vasiliauskas

Paieškų pabaiga!

 

Grįžti

Copyright 2009-2022 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama