Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


M.S. Norbekovo metodika


M.S. NorbekovM.S. Norbekovo metodika - tai patikrintas, patvirtintas, efektyvus fizinių ir psichoemocinių pratimų kompleksas, padedantis lengviau, visapusiškiau ir patikimiau įsisavinti vidinių kūno pojūčių panaudojimo įgūdžius, vystyti gebėjimą sąmoningai valdyti savo emocinę būklę.


Ši metodika neturi nieko bendra su ekstrasensorika ar hipnotine įtaiga, ji nesiūlo jokių vaistų ar gydomųjų priemonių. Ji tenurodo galimybę, kuria dera pasinaudoti žmogui, norinčiam įveikti įkyrų ar link gyvenimo bei mirties ribos stumiantį negalavimą.

 

Metodikos pagrindas

 

* Moksliniai M. S. Norbekovo atradimai;

* Paspartinto apmokymo technika;

* 10 veiksmingų darbo krypčių - kompleksinis jų taikymas įgalina itin greitai pasiekti trokštamą rezultatą.

 

Moksliniai M. S. Norbekovo darbai

 

Mokymo būdas, padedantis žmonėms realizuoti savo potencialias galimybes.

Šio mokymo būdo esmė - M. S. Norbekovo metodikos pagrindas, ji grindžiama žmonių gebėjimu išmokti sąmoningai keisti savo psichofizinę bei psichoemocinę būseną. Treniruodamas šį gebėjimą, žmogus įgyja taikomųjų įgūdžių, padedančių spręsti asmeninės sveikatos problemas ir realizuoti vidinį potencialą.

 

Atradimai biologijos srityje

 

Pasitelkęs milžinišką šiuolaikinių medicininių žinių arsenalą, M. S. Norbekovas patikrino senovės Rytų gydytojų patirtį. Žmogaus organizmo sveikimo ir atjaunėjimo problemą jis ištyrė iki pat gyvybinės ląstelės veiklos lygmens. Tyrimų rezultatai užfiksuoti ir tikslia mokslo kalba išdėstyti veikale "Biologinių sistemų eritrocitų ir chloroplastų membraninės acetilcholinesterazės katalizinio aktyvumo pokyčių dėsningumas, joms adaptuojantis prie išorinės ir vidinės terpės". Šiam darbui suteiktas mokslinio atradimo biologijos srityje statusas.

 

Žmogaus organizmo funkcijų pagerinimo būdas

 

Šis būdas apjungia autosugestinį bei heterosugestinį poveikį sąmonei žvalumo ir autogeninio panirimo būsenose, o taip pat fizinių pratimų kompleksą ir poveikį biologiškai aktyviems taškams. Metodas pagrįstas tradicinėmis Rytų medicinos praktikomis.

 

Refleksoterapijos metodas

 

Išradimo esmė - psichinės savireguliacijos būdu (įskaitant ir paties klausytojo iššauktus šilumos bei šalčio pojūčius tam tikroje srityje)  paveikti refleksogenines zonas ir biologiškai aktyvius klasikinių akupunktūrinių meridianų taškus, o po to pasiųsti sukeltą pojūtį kanalais (meridianais), susijusiais su atitinkamu organu ar organais.

 

Gerybinių darinių ir lėtinių moters lytinių organų uždegimų gydymo būdas

Išradimo tikslas - optimalios lytinės sistemos būklės atkūrimas. Šio būdo įgyvendinimui nereikia jokių specialių priemonių, medikamentų ar ypatingų sąlygų. Jis lengvai prieinamas ir moters nuožiūra gali būti taikomas visą gyvenimą.


Paspartinto apmokymo technika

 

Kaip manote, per kiek laiko galima išmokti užsienio kalbą? Ar ilgai mokėtės ją mokykloje? Metus? Dvejus? Gal ilgiau? Pasitelkęs savo neatskleistus gebėjimus, Jūs per mėnesį išmoksite kad ir pingvinų kalbą! Tereikia žinoti, kaip atskleisti ir panaudoti šiuos gabumus.

 

Visi girdėjo istorijų apie žmones, atsidūrusius svetimoje šalyje ir nežinančius jos kalbos. Kasdienis psichinis aktyvumas, kurį sąlygoja socialinė bendravimo būtinybė, priverčia juos išmokti kalbą per kelis mėnesius. Toks aktyvumas skatina atidumą, greitą įsiminimą ir nuolatinį praktinį studijuojamos kalbos gramatikos, ortografijos, fonetikos bei morfologijos taikymą.

 

Šios istorijos vaizdžiai iliustruoja žmonių gebėjimą greitai mokytis, patiriant intensyvų emocinį spaudimą. Deja, šio proceso motyvacija neretai tampa galingas negatyvus pojūtis - žmogaus, besistengiančio išgyventi ypatingomis sąlygomis, baimė.

 

Stiprios teigiamos emocijos lygiai taip pat atveria žmogaus gebėjimus įsisavinti didžiulius informacijos kiekius per trumpą laiko tarpą ir įsiminti juos ilgam. Paspartinto apmokymo technika, taikoma M. S. Norbekovo teorijoje, grindžiama būtent šiuo principu - mokymo proceso katalizatoriumi dera paversti teigiamus žmogaus išgyvenimus. Taikant ją užsiėmimuose, padidėja klausytojų imlumas, neutralizuojamas jų konservatizmas, aktyvuojamas gebėjimas atsinaujinti.

 

Tokiu būdu klausytojui suteikiama galimybė iš šalies pažvelgti į asmeninius mąstymo stereotipus, taip vadinamas "psichologines programas", kurios įsišaknijo pasąmonėje ir įveiktame gyvenimo etape atvedė į liguistą psichofizinę būklę.

 

10 krypčių, taikomų sveikatingumo kursuose

 

Aukščiau išvardinti išradimai bei metodai susideda į dešimt savarankiškų darbo krypčių, taikomų "Mokomajame sveikatingumo kurse"

 

1. Automanualinis kompleksas

 

Atkuriamųjų organizmo funkcijų aktyvavimas, paeiliui veikiant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus.

 

2. Atraminio-judėjimo aparato gimnastika

 

Kremzlių, raiščių ir sąnarių atstatymas, tarpsąnarinio skysčio gamybos proceso aktyvavimas, raumenų bei sausgyslių tonuso pakėlimas, pasitelkus paprasčiausius fizinius pratimus ir atitinkamą psichoemocinę nuotaiką.

 

3. Kraujagyslinės sistemos treniravimas

 

Kraujotakinių arterijų, arteriolių, kapiliarų, venulių ir venų funkcijų normalizavimas, kaitaliojant racionalias fizines apkrovas ir specialius pojūčių kūrimo bei paskleidimo kūne pratimus.

 

4. Imuninės sistemos darbo stimuliavimas

 

Apsauginių odos ir gleivinės savybių stiprinimas, pakankamo limfocitų bei interferono kiekio gamyba, į organizmą pakliuvus svetimkūniams, virusams ar infekcijai. Užkrūčio liaukos darbingumo normalizavimas, drenažo sistemos veiklos aktyvavimas, bendro organizmo atsparumo padidinimas, pasitelkus ypatingus ideomotorinius pratimus.

 

5. Nekontaktinis moterų ginekologinis ir vyrų urologinis-androloginis automasažas

 

Hormoninio fono bei lytinės-šlapimo sistemos funkcijų normalizavimas, makšties bei prostatos raumenų tonuso atstatymas, mažojo dubens išlaisvinimas iš sąstingio. Pagrindinių moteriškų bei vyriškų lytinių hormonų gamybos aktyvavimas. Moters seksualumo didinimas, cikliškumo normalizavimas. Normalios nėštumo procesų eigos, gimdymo bei paspartintos pogimdyminės reabilitacijos skatinimas. Erekcinės vyrų disfunkcijos šalinimas, visiškas natūralių erekcijos mechanizmų atkūrimas.

 

6. Randų ir rumbų šalinimas

 

Pratimai, padedantys šalinti išorinius randus, kurių kilmė tokia pat, kaip ir vidinių rumbų. Pasekmė - pradeda veikti bendras organizmui nereikalingo jungiamojo audinio šalinimo mechanizmas. Randėjimo sukeltos organų bei audinių deformacijos taisymas. Sąnarių judrumo atkūrimas, jei negalavimo priežastis - jungiamasis randinis audinys, lokalizuotas sąaugos viduje. Dalinio ar visiško nepraeinamumo, kurio priežastis - randai, esantys natūralių angų srityje bei lytiniuose organuose, šalinimas.

 

Šios krypties pratimų dėka pasiekiamas akivaizdus kosmetologinis efektas - išnyksta tiek patys randai, tiek ir kiti defektai: sąaugos, sinechijos, papilomos ir pan.

 

7. Valios gimnastika

 

Sąmoningas, nuoseklus ir nuolatinis valios pastangų telkimas, įveikiant pasąmonės priešinimąsi asmenybės pokyčiams tiek fiziniu, tiek ir psichoemociniu aspektu. Tai padeda aptikti ir keisti gyvenimiškosios patirties kaupimo procese įgytas neigiamas charakterio bruožų apraiškas, pavyzdžiui, tingumą, nepasitikėjimą savo jėgomis, nepasitenkinimą savimi.

 

8. Darbas su vaizduote

 

Vaizdinio mąstymo treniravimas. Šio mąstymo dėka, savarankiškai ir dirbtinai modeliuodamas įvairius kūno pojūčius, žmogus įgyja praktinių dėmesio koncentravimo įgūdžių.

 

9. Emocinės būklės valdymas

 

Atliekama visa eilė pratimų, ir treniruotės eigoje klausytojas sąmoningai maino savo emocijas - nuo teigiamų link neigiamų ir atvirkščiai. Atlikdamas šiuos pratimus, žmogus mokosi pasinerti į skirtingas, diametraliai priešingas emocines būsenas ir fizinėje atmintyje įtvirtina tas pastangas, kurių padedamas gali persijungti į reikiamą emocinį būvį.

 

10. Jutimo organų atstatymas

 

Paaštrėjęs suvokimas - patikimiausias žmogaus sveikatos normalizacijos indikatorius. Darbas su klausa, uosle bei regėjimu neišvengiamai lemia vidinių organizmo procesų pokyčius teigiama - sveikimo - linkme. Normalios jutimo organų veiklos atkūrimas akivaizdžiausiai įrodo M.S. Norbekovo metodikos efektyvumą, nes konkretūs rezultatai gaunami labai greit - salėje, užsiėmimų metu.

 

Praktika rodo, kad žmogus, kuris mokėsi ir treniravosi pagal aukščiau išvardintas sveikatingumo kurso kryptis, sulaukia stabilaus rezultato, tai yra, realaus savijautos pagerėjimo, be to, gauna praktinį instrumentą, padedantį atstatyti ir išlaikyti sveikatą. Šiuo instrumentu jis galės savarankiškai naudotis visą savo gyvenimą.

 

 

Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama