Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


„Silva metodas“ – proto lavinimui


Pristatome proto lavinimo sistemą Streso valdymas ir proto vystymasis pagal Chosė Silva" - tai mokslinė žmogaus vidinio potencialo atskleidimo programa. Programos pagrindas - psichologijos mokslo pasiekimai, remiantis pozityviu kūrybiniu požiūriu į save.


Silva metodas


Silva metodas - tai mokslas, jo pagrindas - anatomijos, biologijos ir medicinos pasiekimai.

 

Kaip pažinti save, savo užslėptus resursus, smegenų potencialą, kaip tai panaudoti visose gyvenimo srityse? Studentams tai ypač aktualu, nes informacijos kiekis sparčiai didėja, darbo ir gyvenimo ritmas tampa vis greitesnis, dažnėja streso situacijų. Vien loginio mąstymo maža, norint analizuoti ir sėkmingai spręsti sudėtingas situacijas, priimti konstruktyvius sprendimus. Reikalingos naujos, kokybiškos idėjos, drąsus mąstymas, mokėjimas prognozuoti. Psichologinis, fizinis bei emocinis krūvis trukdo mąstyti blaiviai ir efektyviai.


Bazinis kursas - tai mentalinių (minties - aut. past.) pratimų kompleksas, kai per 20 valandų sužinoma reikalinga teorinė medžiaga, bet 10 valandų skiriama praktikai. Tikslas - išmokti sąmoningai pasiekti ypatingą smegenų darbo režimą, taip vadinamą alfa lygmenį, kai kūnas fiziškai giliai atsipalaidavęs, o mąstymas - gerokai veiksmingesnis, nes tuo metu suaktyvėja dešinysis pusrutulis. Pastarasis, kaip žinia, valdo vizijas, kūrybą, idėjas.

 

Metodas atskleidžia ir vysto smegenų kūrybinį potencialą, padeda žmogui veiksmingiau panaudoti savo protą, vysto intuiciją, atstato sveikatą ir moko ypatingai greitai nugalėti stresą.


Mąstymas daro stebuklus


Žmogaus mąstymas - tai nuostabus reiškinys. Mintis, vizija - tai komanda smegenims, kurią jos skuba vykdyti. Vien pagalvojus apie rūgščią citriną burnoje atsiranda seilių, o juk citrina - netikra! Nejaugi smegenis taip lengva apgauti? Pasirodo, kiekvienas „paveikslėlis" yra komanda smegenims, jos priima viską kaip tikrą ir tuo reikia pasinaudoti. Mąstymą, vizijas galima išmokti nukreipti reikiama linkme, disciplinuoti ir suteikti vektorių. Gamtoje veikia, taip vadinamas traukos dėsnis. Kiekviena mintis - tai vibracijos, kurios suranda panašias vibracijas ir rezonuoja. Tokiu būdu - apie ką galvojame, tą ir pritraukiame. Baimės, barjerai, nepasitikėjimas savimi atitinkamai nukreipia aplinką, žmones, įvykius. Šios dienos įvykiai - tai vakar dienos mąstymo vaisiai, o šios dienos mąstymas sąlygoja rytdienos aktualijas. Būtina išmokti mąstyti kryptingai, kūrybingai, pozityviai.


Ką reiškia pozityvus mąstymas? Tai gebėjimas mąstyti plačiau, matyti visumą, sudėtingą sistemą visame kame, o save ar įvykį - tik atskira sistemos dalimi. Tai supratimas, tolerancija, pakantumas bei mokėjimas matyti teigiamą kiekviename gyvenimo elemente. Su- pratimas, kad mintis, idėja yra visko pradžia, gebėjimas matyti, kuo baigsis ta ar kita mintis fiziniame lygmenyje - tai tikras menas ir to galite išmokti. Pasaulį, kuriame gyvename, mes kuriame patys, todėl labai svarbu stebėti savo mąstymą, nes tai objektyviosios realybės subjektyvusis priežasčių lygmuo. „Ką pasėsi - tą ir pjausi". „Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi". Liaudies išmintis tai seniai pastebėjo.

 

Pozityviai mąstyti - tai suprasti, kad ne žmonės ir įvykiai yra neigiami, o mūsų požiūris į tai. Todėl reikia keisti ne aplinką, o savo vidinį pasaulį bei jo savybes, o aplinka kaip mat į tai reaguos.


Žmogaus potencialas


Žmogus yra sudėtingos, milžiniškos sistemos dalis. Į tai reikia kreipti dėmesį. Kita vertus - žmogus pats yra labai graži sudėtinga sistema. Pažinti ją, jos veikimo dėsnius, jos sąveiką su kitomis panašiomis sistemomis yra labai svarbu. Silva metodo tikslas - supažindinti žmogų su pačiu savimi, savo galiomis, puikiu potencialu. Išmokyti gauti norimus rezultatus. Savarankiškai! Paprastai! Įdomiai!

 

Autorė: Aleksandra Usevičienė
Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama