Organizuojame ir patys vedame asmeninio tobulėjimo seminarus Lietuvoje!


Mūsų tikslas: laimingi ir besišypsantys Jūsų veidai.


Velnio įrankiai


Velnio įrankiai

Prieš daugelį metų Velnias nusprendė parduoti visus savo amato įrankius. Jis kruopščiai išdėliojo juos stiklinėje vitrinoje visiems gerai matomoje vietoje. Na ir kolekcija išėjo! Galima buvo rasti ne tik nublizgintą Pavydo durklą, bet ir Neapykantos kūjį. Kitoje lentynoje gulėjo Gobšumo ir Godumo lankas, o greta jo nunuodytos Nepasotinamo troškimo ir Pavydo strėlės. Dar ten buvo Baimės, Išdidumo ir Neapykantos įrankiai. Visi jie buvo puikiai eksponuojami ir kiekvienas turėjo atskirą etiketę su pavadinimu bei kaina.

Pačioje gražiausioje lentynoje, atokiau nuo visų kitų įrankių, gulėjo smulkus, neryškus ir gana nudėvėtas medinis kuoliukas, kuris turėjo „Nusivylimo" etiketę. Visų nuostabai, šio įrankio kaina buvo didesnė nei susumavus visų kitų įrankių kainas.

Vienas praeivis, eidamas pro šalį, paklausė Velnio, kodėl jis nurodė tokią didelę seno kuoliuko kainą, o Velnias atsakė:
- Aš iš tiesų jį vertinu labiausiai, nes tai vienintelis įrankis mano arsenale, kuriuo aš galiu pasikliauti net tuomet, kai visi kiti pasidaro bejėgiai.

Ir jis švelniai paglostė medinį kuoliuką.
- Jei man pavyksta įkalti šį kuoliuką žmogui į galvą, - tęsė Velnias, - jis atveria duris ir visiems likusiems mano įrankiams.

Jis nusišypsojo ir pridūrė:
- Nėra nieko labiau pažeidžiamo nei nusivylimas.
Grįžti

Copyright 2009-2024 Gyvenimo Guru

info@gyvenimoguru.lt 

Sprendimas:

TVS projektai - interneto svetainių  kūrimas, turinio valdymo sistemos (tvs),  dizainas, hostingas, reklama